Misja

Nasze studio kształci wokalnie dzieci, młodzież i dorosłych od blisko dziesięciu lat. Nasi uczniowie zdobywają laury na ogólnopolskich festiwalach i konkursach wokalnych, dostają się na prestiżowe uczelnie wokalne, mają własne zespoły.

Jednak nie do końca to jest miarą jakości nauczania, ponieważ śpiewanie to nie tylko wydawanie z siebie dźwięków. To pasja, doskonalenie, wzrastanie w świadomości własnego ciała i integralności ciała, umysłu i duszy. To szukanie w duszy tego, co się ma do powiedzenia i przekazywanie tego muzycznym językiem techniki wokalnej i interpretacji. To poszerzanie horyzontów poprzez rozwijanie muzykalności i uwrażliwienie na świat za pomocą sztuki. To znajdowanie radości w ekspresji wykonawczej i dawanie radości innym.

Jesteśmy po to, aby towarzyszyć i pomóc Ci w tej pasjonuj±cej podróży po świecie dźwięków. Niezależnie od tego ile masz lat, dzielimy się z Tobą swoją pasją, wiedzą, doświadczeniem i miłością do muzyki. Nasza misja to nie tylko przekazywanie wiedzy dotycz±cej technik śpiewu, ale również: uwrażliwianie, umuzykalnianie, pomoc w szukaniu własnych dróg interpretacji wokalnej i stylu, pokazywanie różnorodności ścieżek i stylów muzycznych, wszechstronny rozwój muzyczny poprzez zajęcia z mikrofonem, akompaniatorem oraz współpracę z muzykami instrumentalistami, umożliwianie kompleksowego obcowania ze sztuk±, prowadzenie warsztatów i zajęć wokalnych dla osób w każdym wieku, upowszechnianie sztuki poprzez organizowanie koncertów i imprez muzycznych.

Mamy nadzieję, że spotkanie z nami będzie tylko początkiem Twojej własnej drogi do muzyki...

Naszą stronę odwiedziło już gości.

2015 © Studio Wokalne "Lidus-Art" Edyta i Izabela Turowskie
Szczecin, ul Grodzka 7
tel. 600 00 94 93, 662 08 86 08

www.lidus-art.com | www.facebook.com
powered by Isul